Bayramlaşma Merasimi, Bayramı'nın 4.günü Saat:14:00'da dernek binamızda yapılacaktır.
7/24 ONLİNE ÜYE GİRİŞİ
 ONLİNE WEB ŞUBE 
 
 
                        
UYARI: Adı/Soyad BÜYÜK HARF ile Yazınız
UYARI: Doğrulama için 2 kez Giriş Yapınız
NARDER'İM
Sesli Mesaj Hattı
İstek,Öneri / Şikayet Hattı
Sadece Narder Üyelerine içindir.

KURUMSAL/POSTA GİRİŞİ

@ BİLGİ EDİNME SİSTEMİ

Bilgi Edinme sistemi Şartname maddelerini tekrar okumak için bilgisayar klavye - F5 - tuşuna basınız...
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ÖĞRENCİ BURSLARI HK. 
UYARI: Derneğimiz sadece kendi bünyesinde bulunan üyelerimiz / velilerin öğecilerine yönetim kurulu kararı ile burs verilmektedir.
1 -) Herkes, talep ettiği bilgi ve belgelere bilgi edinme hakkı mevzuatının belirlediği usul ve esaslar çerçevesinde ulaşabilir. Ancak; Derneğimizden istenilecek bilgi veya belgeler Derneğimiz teşkilat ve görevleriyle ilgili olmalıdır.

 2 -) Bilgi Edinme Sistemine Başvuru Formu eksik doldurulduğunda,yanlış bilgi,veya beyan verildiği halde yapılan başvurular kabul edilmez.

 3 -) Derneğimizden bilgi ve belge isteyecek gerçek ve tüzel kişilerin taleplerini karşılamak üzere İnternet Bilgi Edinme Birimi oluşturulmuştur.

4-) Derneğimize yapılacak her türlü başvuru için aşağıda sunulan formu doldurularak yapılmalıdır.


5 -) Yanıt Tercihiniz : Beklediğiniz tüm soru, öneri, dilek ve şikayetlerinizin sonucunu bilgi edinme sistemi başvuru formunda iletmiş olduğunuz yanıt tercihinizin seçeneğine göre tarafınıza gönderilecektir.

E-mail / E-posta
b ) Niğde Narder derneği'nin bilgi,belge ve veri gönderimleri E-posta olarak adlandırılan,e-mail adresinize,hesabınıza Onayınız doğrultusunda gönderilecektir.

6 -) Online bilgileriniz eksiksiz doldurulmalıdır,bilgilerin dogru olup olmadığı sistem tarafından Web editörün Onayı ile sorgulanmaktadır.

7 -) Bilgilerinizi 2 ve 3. şahıslarla paylaşılmamalı ve paylaşılması suçtur,www.nigdenarkoyu.org adlı sitemiz ve Nigde Narköyü derneği sorumluluk kabul etmez...