Bayramlaşma Merasimi, Bayramı'nın 4.günü Saat:14:00'da dernek binamızda yapılacaktır.
7/24 ONLİNE ÜYE GİRİŞİ
 ONLİNE WEB ŞUBE 
 
 
                        
UYARI: Adı/Soyad BÜYÜK HARF ile Yazınız
UYARI: Doğrulama için 2 kez Giriş Yapınız
NARDER'İM
Sesli Mesaj Hattı
İstek,Öneri / Şikayet Hattı
Sadece Narder Üyelerine içindir.

KURUMSAL/POSTA GİRİŞİ

Niğde Narder - MEDYA TV

 NİGDE NARKÖYÜ  MEDYA.TV SEYRANTEPE SÜDYOSUNDA  

 15.01.2011tarihi Akşamı saat:17:15 de başlayan  Adım Adım Anadolu proğramına ( video İzle ) katılan Nigde Nader dernek Başkanları ve Nigde Narköyü Muhtarı Kazım GÖKTAŞ ,İst.Nigde Narder başk.Azmi GÖKTAŞ İzmir Nigde Narder başk Ercan AYDOĞAN ve İzmir ve İstanbul Niğde Narder üyelenin seyirci olarak katıldılar Narköyü Muhtarı Kazım GÖKTAŞ ve İst NigdeNarder başkanı AzmiGÖKTAŞ ,İzmir Nigde Narder başk. Ercan AYDOĞAN Narköyümüze yapılan faliyetleri anlatarak derneklerimizle birlik olarak haret ettiklerini ve İst.Nigde Narder başk. Nar Orağının ve Baltalarının Aksaray Nevsehir Adana Kayseri Nigde ve İzmir gibi Çevre illerde meşhur olduğunu çelikten yapıldığı anlatırken Narköyünde Demirciliğin çok eskiye dayandığını ve tarihini bilmediğni söyledi .
Elma diyarı Narköyünü anlatan GÖKTAŞ Narköyü güzelleştirmek için derneklerimizin muhtarlarımızın birlikte hareket ettiğini söyledi.
Nigdeli Recepi'nde konuk olduğu Adım Adım Anadolum programında sazıyla sösüzle oyun havalarıyla seyircileri ve izleyenleri coşturdu.
 Narköyü Muhtarı Kazım GÖKTAŞ Köydes projesi kapsamında Narköyüne büyük yatırımların yapıldığını söylerken Narköyü Muhtarı Kazım GÖKTAŞ Köyümüzde bulunan Eski Mezarğın cevre düzenlesinin valiklik tarafından onaylanıp 2011 bahar ayında yapılacağını duyurdu.
Medya tv'nin Adım Adım Anadolum programının sunucusu İsrafil ALTINEL'in sorularını yanıtlayan İst.Narder başk.Azmi GÖKTAŞ,İzmir Narder başk.Ercan AYDOGAN Narköyü Muhtarı Kazım GÖKTAŞ 2004 2006 yılında kurulan derneklerimizin faliyetlerini anlatırken her yıl düzenlenen Nar vadisi şenliklerini anlatılar ve 2010 yılın Haziran ayında olan Nar vasisi şenliklerinde olan hadiseyi anlattılarken tüm devlet erkanın seferber olduğu söyledi.
Medya tv'nin Adım Adım Anadolum programının sunucusu İsrafil ALTINEL Nigde nar mah.kurulan koparatif tarafından kurulan    marketin video veteresini yayınlayan israfil ALTINEL Nigde ve narköyü ile olan video veterelerinin hafta içi yayınlayacağını söyledi
 Medya tv nin Adım Adım Anadolum programı 1 saat 30 dak.sürdü
Nigde Narder Başkanlarımız ve muhtarımız yine muhteşemdi Kendilerine şükranlarımızı sunarızMedya tv ailesine  katkılarından dolayı teşekür ederiz.