7/24 ONLİNE ÜYE GİRİŞİ
 ONLİNE WEB ŞUBE 
 
 
                        
UYARI: Adı/Soyad BÜYÜK HARF ile Yazınız
UYARI: Doğrulama için 2 kez Giriş Yapınız
NARDER'İM
Sesli Mesaj Hattı
İstek,Öneri / Şikayet Hattı
Sadece Narder Üyelerine içindir.

KURUMSAL/POSTA GİRİŞİ

Olay34.com/HABER

..:::OLAY34:::..
NARDER'DEN ÇOŞKULU İFTAR YEMEĞİ

14 Temmuz 2013, 20:18

Sultangazi İsmetpaşa'da bulunan Niğde Nar Köyü Kültür ve Yardımlaşma Derneği,10. Geleneksel iftar yemeğini dernek üyeleriyle birlikte dernek binasında gerçekleştirdi.

Sultangazi İsmetpaşa’da bulunan Niğde Nar Köyü Kültür ve Yardımlaşma Derneği,10. Geleneksel iftar yemeğini dernek üyeleriyle birlikte  dernek binasında gerçekleştirdi.

Dernek binasında verilen iftar yemeğinin öncesinde Kuran-ı  Kerim okundu ve iftar okunan ezanla birlikte açıldı.

 NARDER’in mübarek Ramazan ayı sebebiyle dernek  binasında  düzenlediği iftar programında konuşan Dernek Başkanı Azmi Göktaş Şunları dile getirdi:

“ Mübarek Ramazan ayının ilk haftasını geçirmiş bulunmaktayız. Bizler bu iftar yemeğinde bir araya gelmenin, birlik ve beraberlik içinde yaşamanın bütün güzelliğini, bereketini, rahmetini ve huzurunu  hep beraber paylaşmak amacıyla derneğimizin çatısı altında toplandık ve 10. Geleneksel iftar programımızı da sizlerin huzurunda gerçekleştirmenin mutluluğunu da ayrıca hep birlikte  yaşamaktayız.herkese teşekkürlerimi sunarken bizleri bu günde yalnız bırakmayan tüm dostlarımıza, üyelerimize ve derneğimizin Onursal Üyesi Konyalı hemşerimiz İzzet Yuvaklıgil abimize de teşekkür ederiz.Mübarek Ramazan ayımız hayırlı olsun” dedi.

İftar Programının ardından Dernek Başkanı Azmi Göktaş ve Derneğin Yönetim Kurulu Üyeleri  Ramazan Etkinlik Çadırında bulunnan Sultangazispor Traftarlar Derneğinin standını ziyaaret ettiler.  Ziyaretleri sırasında Sultangazispor Taraftarlar Derneği Başkanı Salih Çiçek, Sultangazi Spor Kulübü sekreteri Halil Poyraz ve Sultangazi Spor Kulübü  yönetim kurulu üyeleriyle  birlikte  sohbette bulundular ve kulüp hakkında bilgi aldılar.

http://www.olay34.com/haber_detay.asp?haberID=395