7/24 ONLİNE ÜYE GİRİŞİ
 ONLİNE WEB ŞUBE 
 
 
                        
UYARI: Adı/Soyad BÜYÜK HARF ile Yazınız
UYARI: Doğrulama için 2 kez Giriş Yapınız
KURUMSAL/POSTA GİRİŞİ
Başkan'ın MESAJI
narder@nigdenarkoyu.org
Acilen yardımlarınızı canı gönülden bekliyorum
02/10/2012
Sayın Üyeler, Köyümüzde dernekçilik hayatında yaklaşık 10 yıllık bir geçmişe sahip olmasına rağmen üzülerek söylüyorum birlik içinde bir türlü olamıyoruz.Bir şeyler yapılınca destek olacağımıza köstek oluyoruz. Köy derneğimizin 180 üyesi olmasına rağmen düzenli aidat toplanamadığından isteğimiz sonuçları alamıyoruz.  Aidatını ödemeyen üyelere sesleniyorum bu vesile ile lütfen birikmiş üye aidatlarınızı ödeyiniz. Aksi takdirde Borcunuz sabit kalmakla birlikte 2012 yılında dernekle ilişiğiniz kesilecek ve dernek faaliyetlerinden yararlanamayacaksınız. Bizler üye sayımızı arttırmak için uğraşıp dururken böyle kolay üye siliminden yana değiliz. Belirtmek isteriz.Ama vermeden almak olmuyor.Acilen konuya duyarlı olmanızı ve bu işi sonuçlandırmak için yardımlarınızı canı gönülden bekliyorum.Almış olduğumuz yönetim kurulu kararı gereğince üyelik den çıkarılacak ve dernek hizmetlerimizden faydalanmanız mümkün olmayacaktır.Yıllık aidatlarımız 2004 yılından bu yana  60 TL dir. bunu bilinçli ödemeyenler lütfen ödesinler. Sizleri daha iyi temsil etmek için gelir kaynağımız sadece aidatlardır.Üye borçlarınızı web sitemize üye olup web sitemizin dernek katagorisinde dernek üye aidat listesinde ve web sitemiz editörü tarafından size gönderilen şifre ile ve ya borçlarınızı 0532 562 11 06 Nolu tel.öğrenip ödeyebilirsiniz. Duyarlı davranışlarınıza şimdi den teşekkür ederiz. Kendi imkanlarımızla bir yere kadar faydalı olabiliyoruz. Lütfen herkes duyarlı olsun.Bu köy ve dernek hepimizin ise sahip çıkalım. Başka yolu yok. Aksi takdirde kaybeden hepimiz olacağız.Diğer köy derneklerinden yeterince faydalanıyor ve görüş alıyorum. Lakin bunu bizim köye uygulamakta zorlanıyorum. Herkes nasıl işine geliyorsa öyle yorumluyor.Yinede sağ olsunlar, biz yılmadan yolumuza devam edip 2012-sonuna kadar hedeflerimiz gerçekleştirmeye çalışacağız. Yardımlarınız ve önerileriniz için şimdiden teşekkürler. Bekliyorum.


1463 kez okundu. Yazarlar

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın

Yazarın diğer yazıları

BİRLİK OLDUK KENETLENDİK - 24/02/2023
Öncelikle ülkemi­zin yaşadığı bu deprem doğal afeti nedeniyle tüm Ülkemize başsağlığı dilerim.
Kardeşlerim biraz sabredelim,az kaldı. - 15/11/2020
Amacımızı kısaca Nar Köyüne ve Narlı vatandaşlarımıza hizmet olan bir yapıyı BİRLİK VE BERABERLİK çatısı altında oluşturmaktır.
Değerli hemşehrilerim; - 06/06/2018
Değerli hemşehrilerim;
Değerli hemşehrilerimiz; - 10/10/2017
Değerli hemşehrilerimiz;
Saygı değer Üyelerimiz, Hanımefendiler, Beyefendiler, Sevgili Gençler ve Çok değerli Çocuklarımız, - 30/06/2017
Saygı değer Üyelerimiz, Hanımefendiler, Beyefendiler, Sevgili Gençler ve Çok değerli Çocuklarımız,
Bütün hemşehrilerime, katılımcılara şahsım ve yönetim kurulu olarak şükranlarımı sunuyorum. - 16/05/2017
Geleneksel olarak her yıl düzenlediğimiz Niğde Narder hıdır ellez Piknik Şölenimizi yine bu yıl'da14.05.2017 tarihinde İst. Sultangazi Cebeci Köyü Piknik alanında yaptık
İstanbul boğazına demir attık. - 07/10/2016
Birlik ve beraberliğimize devam. Niğde Narder İstanbul boğazına demir attı .
Birlik ve beraberliğimize devam - 11/05/2016
Birlik ve beraberliğimize devam...
Ben bütün katılımcılara şahsım ve yönetim kurulu olarak şükranlarımı sunuyorum. - 27/07/2015
Ben bütün katılımcılara şahsım ve yönetim kurulu olarak şükranlarımı sunuyorum.
 Devamı