Değerli Hemşehrilerim
Sensiz Bir kişi eksiğiz.?

@ BİLGİ EDİNME SİSTEMİ

Bilgi Edinme sistemi Şartname maddelerini tekrar okumak için bilgisayar klavye - F5 - tuşuna basınız...
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
BANKA HESAP NUMARASI

İst.Sultangazi Garanti Bankası
TR.15 0006 2000 4750 0006 2942 49
NiğdeMerkez Nar Mahallesi veKoyu Yardımlaşma Dayanışma Derneği

ÖĞRENCİ BURSLARI HK. 
UYARI: Derneğimiz sadece kendi bünyesinde bulunan üyelerimiz / velilerin öğecilerine yönetim kurulu kararı ile burs verilmektedir.
1 -) Cevap beklediğiniz tüm soru, öneri, dilek ve şikayetlerinizi Online başvurmak suretiyle bizlere iletebilir ve web sitemiz Üyelik Girişi Mödülünden Başvurularınızı Onayınız doğrultusunda takip edebilirsiniz.

  2 -) Herkes, talep ettiği bilgi ve belgelere bilgi edinme hakkı mevzuatının belirlediği usul ve esaslar çerçevesinde ulaşabilir. Ancak; Derneğimizden istenilecek bilgi veya belgeler Derneğimiz teşkilat ve görevleriyle ilgili olmalıdır.

 3 -) Bilgi Edinme Sistemine Başvuru Formu eksik doldurulduğunda,yanlış bilgi,veya beyan verildiği halde yapılan başvurular kabul edilmez.

 4 -) Derneğimizden bilgi ve belge isteyecek gerçek ve tüzel kişilerin taleplerini karşılamak üzere İnternet Bilgi Edinme Birimi oluşturulmuştur.

5-) Derneğimize yapılacak her türlü başvuru için aşağıda sunulan formu doldurularak yapılmalıdır.


6 -) Yanıt Tercihiniz : Beklediğiniz tüm soru, öneri, dilek ve şikayetlerinizin sonucunu bilgi edinme sistemi başvuru formunda iletmiş olduğunuz yanıt tercihinizin seçeneğine göre tarafınıza gönderilecektir.

 Üyelik Girişi
a ) Niğde Narder derneği'nin bilgi,belge ve veri gönderimleri Web sitemize Üye Olmak Zorunludur Kişisel hesabınıza / Üye Ol hesabınıza Onayınız doğrultusunda Gönderilecektir.

  E-mail / E-posta
b ) Niğde Narder derneği'nin bilgi,belge ve veri gönderimleri E-posta olarak adlandırılan,e-mail adresinize,hesabınıza Onayınız doğrultusunda gönderilecektir.

7 -) Online bilgileriniz eksiksiz doldurulmalıdır,bilgilerin dogru olup olmadığı sistem tarafından Web editörün Onayı ile sorgulanmaktadır.

8 -) Bilgilerinizi 2 ve 3. şahıslarla paylaşılmamalı ve paylaşılması suçtur,www.nigdenarkoyu.org adlı sitemiz ve Nigde Narköyü derneği sorumluluk kabul etmez...

NİĞDE NARDER DERNEĞİ