@ BİLGİ EDİNME SİSTEMİ

Bilgi Edinme sistemi Şartname maddelerini tekrar okumak için bilgisayar klavye - F5 - tuşuna basınız...
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
BANKA İBAN NUMARASI
İst.Sultangazi Garanti Bankası
15 0006 2000 4750 0006 2942 49
Niğde Merkez Nar Mahallesi ve Koyu
Yardımlaşma Dayanışma Derneği
KAN GRUBU BANKASI
ÖĞRENCİ BURSLARI HK. 
UYARI: Derneğimiz sadece kendi bünyesinde bulunan üyelerimiz / velilerin öğecilerine yönetim kurulu kararı ile burs verilmektedir.
1 -) Cevap beklediğiniz tüm soru, öneri, dilek ve şikayetlerinizi Online başvurmak suretiyle bizlere iletebilir ve web sitemiz Üyelik Girişi Mödülünden Başvurularınızı Onayınız doğrultusunda takip edebilirsiniz.

  2 -) Herkes, talep ettiği bilgi ve belgelere bilgi edinme hakkı mevzuatının belirlediği usul ve esaslar çerçevesinde ulaşabilir. Ancak; Derneğimizden istenilecek bilgi veya belgeler Derneğimiz teşkilat ve görevleriyle ilgili olmalıdır.

 3 -) Bilgi Edinme Sistemine Başvuru Formu eksik doldurulduğunda,yanlış bilgi,veya beyan verildiği halde yapılan başvurular kabul edilmez.

 4 -) Derneğimizden bilgi ve belge isteyecek gerçek ve tüzel kişilerin taleplerini karşılamak üzere İnternet Bilgi Edinme Birimi oluşturulmuştur.

5-) Derneğimize yapılacak her türlü başvuru için aşağıda sunulan formu doldurularak yapılmalıdır.


6 -) Yanıt Tercihiniz : Beklediğiniz tüm soru, öneri, dilek ve şikayetlerinizin sonucunu bilgi edinme sistemi başvuru formunda iletmiş olduğunuz yanıt tercihinizin seçeneğine göre tarafınıza gönderilecektir.

 Üyelik Girişi
a ) Niğde Narder derneği'nin bilgi,belge ve veri gönderimleri Web sitemize Üye Olmak Zorunludur Kişisel hesabınıza / Üye Ol hesabınıza Onayınız doğrultusunda Gönderilecektir.

  E-mail / E-posta
b ) Niğde Narder derneği'nin bilgi,belge ve veri gönderimleri E-posta olarak adlandırılan,e-mail adresinize,hesabınıza Onayınız doğrultusunda gönderilecektir.

7 -) Online bilgileriniz eksiksiz doldurulmalıdır,bilgilerin dogru olup olmadığı sistem tarafından Web editörün Onayı ile sorgulanmaktadır.

8 -) Bilgilerinizi 2 ve 3. şahıslarla paylaşılmamalı ve paylaşılması suçtur,www.nigdenarkoyu.org adlı sitemiz ve Nigde Narköyü derneği sorumluluk kabul etmez...

NİĞDE NARDER DERNEĞİ