NİĞDE NARDER
Kan Grup İNDİR



Cebeci Mahallesi Muhtar Adayı Adem Karaca Ekibini Tanıttı

18 Ocak 2019 -19:00 tarihinde Cebeci Mahallesi Muhtar adayı Adem Karaca, ekibini kamuoyuna tanıttı.

20-01-2019-08:43:02


31 Mart’ta yapılacak olan yerel seçimler öncesi Sultangazi’de seçim heyecanı devam ediyor.
Cebeci Mahallesi muhtar adayı Adem Karaca, 18 Ocak 2019-19:00 da DENİZ KIZI düğün salonunda düzenlediği programda ekibini tanıttı.
Programda seçilmesi halinde yapmak istediği hizmetleri de açıklayan Karaca, Taş Ocakları başta olmak üzere birçok sorunun çözülmesi yönünde çalışmalar yürüteceğini ifade etti.


MHP ilçe Başkanı Yusuf Özel, Saadet Partisi İlçe Başkanı Hüseyin Aydoğan, Cebeci Mahallesi Muhtarı Zeki Yıldız, İsmetpaşa Mahallesi Muhtar adayı Bayram Sevinçer, MHP Meclis üyesi aday adayı Bayram Koçyiğit, STK temsilcileri ve çok sayıda mahal sakinlerinin katıldığı program kuran-ı kerim tilavetinin okunmasıyla başladı.

Programda konuşan Cebeci Mahallesi muhtar adayı Adem KARACA, muhtarlığa değil, hizmete talip olduklarını belirterek projelerini de değindi.
Karaca, “Sultangazi’nin kanayan yarası Taş Ocaklarının revize edilmesi yönünde elimizden geleni ekibimle beraber yapacağız.
Prestij Caddesi adı altında gerçekleşen ve mahallemizi bir çıkmaza sokan 1. Cebeci Caddesi yolunun çözümü noktasında da elimizden geleni yapacağız. Ayrıca mahallemizde bir araç muayene istasyonu yok.
İnşallah mahallemize bir araç muayene istasyonu kazandırmak için mücadele edeceğiz” dedi.


KAYNAKhttp://www.eminhaber.org/cebeci-mahallesi-muhtar-adayi-adem-karaca-ekibini-tanitti.html


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın