7/24 ONLİNE ÜYE GİRİŞİ
 ONLİNE WEB ŞUBE 
 
 
                        
UYARI: Adı/Soyad BÜYÜK HARF ile Yazınız
UYARI: Doğrulama için 2 kez Giriş Yapınız
KURUMSAL/POSTA GİRİŞİ

Niğde Belediyesinin sıcak asfalt çalışmaları kapsamında Nar Mahallesinde sıcak asfalt çalışmaları yapıldı.►►


Niğde Belediyesinin sıcak asfalt çalışmaları kapsamında Nar Mahallesinde sıcak asfalt çalışmaları yapıldı. Asfalt çalışmaları ile ilgili bilgi veren Belediye Başkanı Faruk Akdoğan, “Biz belediye olarak ilk aşamada alt yapı sorunlarını hallediyoruz. Alt yapısı biten her yerde üst yapı çalışmalarını yapıyoruz.

Bu bölgede de bütün alt yapı çalışmalarını tamamladıktan sonra üst yapı çalışmalarına başladık. Karayolları standartlarında yapılan çalışmalarda araç trafiğinin yoğun olduğu cadde ve sokaklarımızda plentmix tabakası, binder ve aşınma tabakası olmak üzere üç katmanlı çalışma yaptık. Bu çalışmalarımız sayesinde hem vatandaşlarımızın

hayatlarını kolaylaştırıp hem de Belediyemizin kaynaklarını tasarruflu bir şekilde kullanmış oluyoruz" dedi. Niğde'nin 5 yıl öncesinde yoksun kaldığı tüm hizmetlere kavuştuğunu dile getiren Belediye Başkanı Faruk Akdoğan; "Belediye olarak vatandaşlarımızın hak ettiği kalitede hizmeti vermek için çabalıyoruz. Gerek yol çalışmalarımız gerekse şehrimizi değiştirmek ve geliştirmek için yaptığımız projelerimiz Niğde’mizin hak ettiği, beklediği çalışmalar. Bunları yapabilmek için gece gündüz çalışıyoruz.
Ana sokaklar ve caddelerde asfalt yapımının yanı sıra, ara sokaklarda da kilit parke çalışmaları yaptık" şeklinde konuştu.
Kaynak : http://nigde.bel.tr/HABER


1302 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın