NİĞDE NARDER
Kan Grup İNDİR

Başkan'ın MESAJI

Başkan'ın MESAJI
narder@nigdenarkoyu.org
Değerli hemşehrilerimiz;
10/10/2017
* Derneğimizin kuruluşundan bu yana geçen süre içinde Niğde Narder derneği olarak insanımızaönemli sayılabilecek işleri ve hizmetleri yapmaya gayret ettik.

Yöresine,insanına, köyüne, doğup büyüdüğü yere hizmet edebilmek için can atan çok kıymetli hemşerilerimizin de hizmetlerini yerine getirebilmelerine Nigde Narder Derneği olarak öncülük etmeye çalıştık.

Derneğimizin, önümüzdeki yıllarda daha geniş bütçelerle, daha etkin çalışan bir dernek hüviyetini kazanması için hepimiz, yönetim, denetim ve tüm üyelerimizle birlik beraberlik içinde çalışacağımıza inanıyoruz.

* Önemli olan derneğimize gerçekten kurumsal bir kimlik kazandırabilmektir.

 Amacımızı kısaca Nar Köyüne ve Narlı vatandaşlarımıza hizmet olan bir yapıyı BİRLİK VE BERABERLİK çatısı altında oluşturmaktır.

* Bu manada şeffaf, güvenilir bir yönetim anlayışıyla faaliyet gösteren örnek bir dernek olabilmek içinbütün hemşerilerimizin destek ve yapıcı eleştirileri dernek yönetimlerinin önünde ışık olacaktır. 

* Değerli dostlar; bunun için derneğimize olan destekleriniz kadar önemli olan bir diğer hususta şudur:Dernek yönetimlerini denetlemeniz ve sorgulamanızdır. Ancak bu şekilde dernekte her türlü istismarın ve derneğin amacı dışına kaymasının önüne geçilebilecektir.

 Sayın Üyemiz;

Lütfen derneğimize üyelik için Niğde Narköylü hemşerilerimizi teşvik edelim.

Her zaman her ortamda incitici, kırıcı, dışlayıcı söz ve davranışlardan kaçınalım. Her ne sebeple olursa olsun ayrımcılık bizlere yakışmaz.

* İnsanların hatalarını büyütmek, kınamak birlik beraberliğe katkı yapmaz.

Bizler gelecek nesillerimize iyi örnekler vermek, birliğin beraberliğin yardımlaşmanın ne kadar güzel bir haslet olduğunu ispatlamak zorundayız.

* Kendi içimizde kötülerimiz varsa iyi etmek, yanlışlarımız varsa doğrultmak durumundayız. Unutmayalım ki; kötüye kötü demekle iyi olmaz, yanlışa doğru demekle doğrulmaz.

 Saygılarımızla;

Azmi GÖKTAŞ

DEĞERLİ HEMŞEHRİM, DERNEĞİNE SAHİP ÇIK

UNUTMA!  SENSİZ BİR KİŞİ EKSİĞİZ !.Paylaş | | Yorum Yaz
331 kez okundu. Yazarlar

Yazarın diğer yazıları

Saygı değer Üyelerimiz, Hanımefendiler, Beyefendiler, Sevgili Gençler ve Çok değerli Çocuklarımız, - 30/06/2017
Bütün hemşehrilerime, katılımcılara şahsım ve yönetim kurulu olarak şükranlarımı sunuyorum. - 16/05/2017
İstanbul boğazına demir attık. - 07/10/2016
Birlik ve beraberliğimize devam - 11/05/2016
 Devamı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın