NİĞDELİLER BULUŞUYOR...
Niğdef Dernekler Federasyonun düzenleyeceği Niğdeli'ler Gecesine 18.04.2015 tarihinde saat: 19:00'da İSTANBUL BAĞCILAR OLİMPİK SPOR KOMPLEKSİ SALONUNDA yapılacaktır
İSTANBUL PİKNİK ŞENLİĞİ
Niğde Narder Yön.Kurulunun 15.03.2015 /19:00 tarihli kararı ile 31.05.2015 tarihinde Sultangazi Kardelen Piknik alanında yapılmasına ve dernek önünden araç kaldırılmasına karar verilmiştir.
MİLLET VEKİLİ ADAYIMIZ
Köyümüzün değerlerinden olan Sayın Nihat ALTIPARMAK Saadet Partisinden Niğde Millet vekili adayı olmuştur. Kendilerini tebrik eder başarılarının devamını dileriz.
ŞENLİK TARİHİ BELLİ OLDU
Niğde Narder derneklerinin düzenleyeceği Niğde Narköyü Şenlikleri 19.Temmuz 2015 tarihinde Ramazan Bayramının 3. günü Köyümüzün delikli kaya Mevkiinde yapılacaktır.
NİĞDE NARDER

Niğde narder dernek Üyelerine Cep telefonlarına kısa mesaj gönderdiğimiz köylülerimizden bazıları kendilerine mesaj hizmeti ulaşmadığından şikayetler

  Niğde narder dernek Üyelerine ;
Cep telefonlarına kısa mesaj gönderdiğimiz köylülerimizden bazıları kendilerine mesaj hizmeti ulaşmadığından şikayetler etmekte

Bizim sizlere gönderdiğimiz mesajlar operatorler tarafından reklam niteliği taşıyan iletiler arasında değerlendirildiği için ve sizlerde bu tür iletilerin size gelmesini telefonunuz üzerinde yasaklarsanız iletilerimiz size ulaşmaz.
Bu durumda olanların bağlı bulundukları GSM operatörünün Müşteri Temsilcileri arayarak yasaklamayı kaldırmaları gerekmektedir. Ve yine cep telefon numarasını değiştirenler,Veya Numarasını güncelemek  isteyenler veya daha önce numarasını yazdırmayanlar   yeni numara alanlar ile diğer kullandığı numaralardan birine mesaj gelmesini isteyenlar bilgilerini dernek yöneticilerine veya bilgi işleme bildirebilirler.

Yine Düğün ve Nikah,Sünnet ve benzeri etkinlik  yapacak köylülerimizin www.nigdenarkoyu.org/   Web sitemizde hemde Facebook fan / Twtır Fan / Klup Fan sayfamızda yayınlanacaktır. 
Bu güne kadar düzenli olarak uygulanan düğün ve nikah tarihleri konusunda gösterilen duyarlılığın aynı şekilde devam etmesi dileğimizdir.

 Niğde Narder  Derneği Yönetim KuruluPaylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   637 kez okundu

Yorumlar

     25/06/2013 08:06

yeni telefon numaram
Misafir - recep göktaş